HAKL výroba – predaj – servis


Sídlo firmy sa nachádza v Ivanke pri Dunaji (cca 8 km od Bratislavy). S výstavbou výrobného komplexu sa začalo v roku 1996. Dnes sú v prevádzke kompletážne haly s rozlohou viac ako 1000 m², v ktorých je umiestnená výroba, sklady a predajňa. Súčasťou komplexu je aj dvojposchodová administratívna budova, v ktorej je malobchodná predajňa, príjem a výdaj opráv do servisu, obchodné oddelenie a vedenie firmy. Filozofia výroby produktov značky HAKL je postavená na prepracovanom výrobnom procese od prvotnej myšlienky využiteľnosti produktu, cez dizajn, výrobu, až po jeho spoľahlivú funkčnosť. Vybudovaná servisná sieť v rámci Slovenska a zaškolení pracovníci podpory predaja sú základom služieb, ktoré štandardne poskytujeme našim zákazníkom.
Naše skúsenosti s viac ako dvadsaťročnou tradíciou predaja na Slovensku a v Čechách nás oprávňujú konštatovať, že firma HAKL má vybudované pevné miesto na trhu.

 


 

ENERGETICKÉ TRIEDY

Dlhoročné skúsenosti vo výrobe a vývoji ohrievačov vody umožnili spoločnosti HAKL jednoducho naplniť prísne podmienky uložené Európskou úniou v oblasti označovania výrobkov energetickými štítkami. To, že túto povinnosť berieme vážne, deklaruje aj spolupráca so skúšobným ústavom SZU s.p. so sídlom v Brne, ktorý preukázal zaradenie ohrievačov vyrábaných spoločnosťou HAKL do najúspornejšej energetickej triedy.

Používanie energetických štítkov pri označovaní elektrických spotrebičov je v Európskej únii známe od 26. septembra 2015 na základe smernice ErP (Energy related Product) aj pre označovanie výrobkov na ohrev vody. Nakoľko cieľom všetkých týchto legislatívnych procesov je naplnenie stratégie 20/20/20 pojednávajúcej o znížení spotreby energie, zvýšenie podielu používania obnoviteľnej energie a znížení emisií skleníkových plynov, je pre nás v spoločnosti HAKL dôležité vyrábať a predávať produkty šetrné k životnému prostrediu.

 

Popis energetického štítku:

 1. Názov výrobcu, dodávateľa alebo jeho ochranná známka
 2. Identifikačný názov konkrétneho modelu
 3. Funkcia ohrevu vody vrátane deklarovaného záťažového profilu
 4. Trieda energetickej účinnosti ohrevu vody
 5. Ročná spotreba elektrickej energie v kWh vo forme konečnej energie zaokrúhlenej na najbližšie celé číslo
 6. Vnútorná hladina akustického výkonu v LWA vyjadrená v dB zaokrúhlená na najbližšie celé číslo
 7. Kalendárny rok v ktorom bol štítok vytvorený
 8. Označenie delegovaného nariadenia komisie (EÚ) určujúceho vzhľad a údaje na energetickom štítku.

 


 

   

Informácie o spracovaní osobných údajov "GDPR"

Spoločnosť HA-KL s.r.o. má implementované opatrenia v súlade s požiadavkami podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov (ďalej len GDPR), ktoré zaisťujú ochranu dôvernosti, integrity a zaistenie dostupnosti osobných údajov. Spoločnosť HA-KL s.r.o. riadi bezpečnostné riziká tak, aby sa nemohli realizovať hrozby a neboli zneužité osobné údaje.

 


 

 

 • Zákaznícka podpora
  02 / 4564 8292

  hakl@haklobchod.sk
  V pracovných dňoch      od 9.00–16.00 hod.

 • Servis a opravy
  +421 911 717 191

  servis@hakl.sk
  V pracovných dňoch      od 7.00–15.00 hod.

 • Dopravné a balné zdarma
  platí pre nákup cez        E-shop pri objednávke nad 50 EUR.
 • Tovar skladom expedujeme do 24 hod.
  pri objednávkach zaslaných do 11.00 hod. v danom dni.